Sipariş işlemleri

Beğendiğiniz ürünün siparişini oluşturduktan sonra sipariş onayı vermeniz gerekmektedir. Sipariş oluşturma esnasında ürün teslimatında bir aksaklık oluşmaması için gerekli bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmalısınız.

dekoratifhome.com’da sipariş ödemeleriniz sadece banka havalesi/eft yoluyla yapılmaktadır.

Sipariş onayınıza müteakip sipariş detaylarınızın ve banka bilgilerimizin bulunduğu bir ekran göreceksiniz. Orada bulunan banka hesaplarımızdan istediğiniz herhangi bir hesaba havale/eft işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Havale/Eft işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanız gerekmektedir. .

Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra siparişleriniz işleme alınmakta olup, her ürünün kargoya teslimat süresi farklılık göstermektedir. Almak istediğiniz ürünün sayfasında ürünün ne kadar sürede tedarik edileceği bilgisi yer almaktadır. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki iş günü işleme alınmaktadır. Hafta içi 15:00′ den sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü işleme alınmaktadır.

dekoratifhome.com ‘da farklı kategorilerde yada farklı markalarda aynı anda birden fazla ürün sipariş edebilirsiniz. Bu durumlardaki gönderimler ayrı ayrı paketlerde yapılmaktadır. Aynı gün içinde de olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla yapılan alışverişlerde siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size gönderilmekte ve eğer kargo bedeli olan bir ürün ise her sipariş için ayrı kargo bedeli talep edilmektedir.

Sitemiz üzerinden oluşturduğunuz siparişlerinizde ürünler sevkiyat sürecine girmediği sürece ürün değişikliği yada sipariş iptali gibi taleplerinizi 0553 407 71 02 numaralı müşteri hizmetleri departmanımıza başvurarak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sevkiyat sürecine girmiş ve tarafınıza ulaşmakta/dağıtımda olan siparişleriniz ile ilgili iptal talepleriniz o an için işleme alınamaz konumda olup, ürün tarafınıza ulaştığında ürünü kabul etmeyerek tarafımıza geri gönderilmesini iletebilirsiniz.

29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Bu sebeple sipariş esnasında bilgilerinizi doldururken Ek Bilgi (siparişleriniz ile ilgili notlar) bölümüne TCKN yazılması gerekmektedir. Yurt dışında yaşayanlar ya da Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu müşterilerimiz için TC kimlik numarası zorunlu değildir.

dekoratifhome.com olarak yurtdışına teslimatlarımız şu an için gerçekleştirilmemekte olup, yakın bir gelecekte yurtdışına da teslimatlarımız mümkün olacaktır.

Bunların dışında siparişleriniz ile ilgili tüm sorularınız için 0553 407 71 02 numaralı müşteri hizmetleri departmanımızla irtibata geçebilirsiniz.